חדשות אבטחת מידע

חדשות אבטחת מידע – המקור שלכם לכל מה שחדש בהגנת סייבר

ברוכים הבאים לבלוג חדשות אבטחת מידע שלנו כאן ב-Penetration Test. אם בעבר הלא רחוק, כל מה שקשור לסייבר ואבטחת מידע היה מאחורי הקלעים מבחינת מודעות  ציבורית היום המציאות השתנתה, התחום יצא יותר לאור וכולם כבר לגמרי מודעים לחשיבות ההגנה ולהיקף האיומים הקיים.

בין אם אתם מקצוענים העוסקים בהיבטים כאלו ואחרים של אבטחת מידע והגנת סייבר ובין אם אתם מנהלים או חובבי טכנולוגיה המתעניינים בתחום הכל כך חשוב, דינמי ומורכב שהוא עולם אבטחת המידע ואיומי סייבר, בלוג אבטחת מידע שלנו הוא המקרו שלכם לכל מה שמעניין, רלוונטי וחדש. אנו שואפים לספק לכם מקור מידע נרחב ואמין ולספק תכנים הנמצאים בקדמת הטכנולוגיה והחדשנות בתחומי הסייבר ואבטחת מידע, כך שתוכלו להמשיך ללמוד, להתפתח ולהיות מוכנים גם לאיומים חדשים וגם לשיטות ואמצעי הגנה חדשים.

שפע של מקורות מידע ומדיומים לחדשות אבטחת מידע

כאמור, במציאות הנוכחית וכאשר תחום אבטחת המידע והגנת הסייבר פרץ למודעות הציבורית, התקשורתית והתעשייתית, כך צמחו שפע של מקורות מידע ומדיומים לקבלת הזרמה קבועה ומגוונת של חדשות אבטחת מידע, הן ברמה המקצועית הגבוהה והמורכבת ביותר והן ברמת הנגשת המדע ותכנים כלליים הפונים לציבור הרחב, לחובבי TECH ולעובדים בתחומי ההייטק ובארגונים המצריכים רמת אבטחת IT איכותית.

כך, אתם יכולים היום לקרוא מאמרים מקצועיים ומעמיקים במסגרת מגזין אבטחת מידע, ליהנות וללמוד מתכנים מעולים ואינפורמטיביים בשלל פודקאסטים העוסקים בסייבר בעברית ובאנגלית, לקרוא חומרים במכלול רמות ונושאים במסגרת בלוג אבטחת מידע וכמובן להתעדכן בפרסומים אקדמיים חדשים ורלוונטיים לתחום.

אנו אוספים מידע, מחקרים ותכנים מכל שפע המדיומים ומקורות המידע הללו, עוברים על הכל כדי לברור מה איכותי ורלוונטי ומה פחות מתאים ואז מרכזים לכם הכל כאן בצורה ברורה, נגישה ומסודרת מבחינה גרפית וטקסטואלית.

עובדים עם ומול אנשי מקצוע מעולים מהתעשייה

יתרון נוסף של חדשות אבטחת מידע שלנו במסגרת בלוג הגנת סייבר ואבטחת מידע הוא שאנו עובדים עם אנשי מקצוע מעולים המגיעים מתוך תעשיית הסייבר ואבטחת המידע, בארגונים מובילים בהייטק הישראלי והגלובלי. כך למשל אנו מפיקים מעת לעת תכני איכות ברמה של מגזין אבטחת מידע בסיוע או בכתיבה של מומחי סייבר מוכרים ומוערכים בתעשייה. כמו כן אנו נעזרים במנהלי אבטחה וסייבר מארגונים מובילים, מתייעצים ומקבלים עוד פידבק ועוד זווית מרתקת על חדשות אבטחת מידע – כדי שאתם תקבלו את התמונה המלאה ותוכלו תמיד להיות מעודכנים וב-TOP של הידע העדכני. הירשמו לעדכונים או בקרו מעת לעת בבלוג אבטחת מידע של Penetration Test.

Write a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *