ייעוץ אבטחת מידע לארגונים

אבטחת מידע היא מהיסודות של העסק, אנחנו כאן בשביל לחזק לך את היסודות

בשביל להבטיח שאבטחת המידע בארגון שלך קורה באופן מושלם, אנחנו מציעים מגוון רחב של שירותים שמטרתם לייצר לך וודאות. בחירה בשירותי אבטחת מידע לעסק הופכת עם השנים לברורה ונצרכת, עסקים רבים מתעוררים ומבינים את חשיבות האבטחה וההגנה מאיומי סייבר שונים רק לאחר אירוע. אנחנו כאן בשביל להכין את העסק שלך לפני שהוא קורה.

שירותי ייעוץ אבטחת מידע

בדיקת חדירות - penetration test

נבחן את יכולת ההגנה של הארגון שלך​, נאתר את החוליות החלשות.   את הבדיקה נבצע על ידי הדמייה של אירוע התקפת סייבר.

סקר סיכונים

נסקור את כל הסיכונים אליהם הארגון שלך חשוף. את הבדיקה נבצע על ידי מיפוי כלל האמצעים הנמצאים בשימוש הארגון ואיתור פרצות אבטחה.

 ייעוץ אבטחת מידע לארגונים

במציאות בה כולנו שומעים שוב ושוב על תקיפות סייבר, פגיעות אבטחת מידע משמעותיות בארגונים ותקיפות סייבר צבאיות ופרטיות כנגד ממשלות, מוסדות ועסקים, כל ארגון וכל עסק חייבים ליישם הגנת סייבר איכותית, מקיפה ואשר תואמת לאיומים הדינמיים והמורכבים הקיימים במרחב. אנו בחברת  Penetration Test מתמחים בייעוץ סייבר מתקדם ומותאם אישית, בדגש על שירותי בדיקות וייעוץ אבטחת מידע לעסקים.

שירות ייעוץ הסייבר ואבטחת המידע שלנו ניתן במקצועיות חסרת פשרות, דיסקרטיות ובתהליך מתקדם המותאם אישית לצרכים הייחודיים והפרטניים של הארגון שלכם, בהתחשב בתחום הפעילות, במודל העבודה וכמובן במערכות הטכנולוגיות והתקשורתיות בהן נעשה שימוש. כל צוותי הסייבר והייעוץ שלנו מורכבים ממומחים מובילים ומנוסים, אנשים שמגיעים עמוק מתוך עולמות אבטחת המידע, מהנדסים ואנשים המכירים גם את ההיבטים ההתקפיים של עולמות הסייבר וגם את עולמות ההגנה והרגולציה בתחום.

מה בודקים במסגרת ייעוץ אבטחת מידע לארגונים?

בקצרה ובאופן כללי, את הכל! בחברת Penetration Test אנו פועלים במקצועיות חסרת פשרות ומאמינים במתן שירות כולל ומקיף לכל עסק, חברה וארגון שאנו מלווים, מתוך הכרה שרמת והיקף איומי הסייבר היא כה מקיפה, משתנה ומתקדמת טכנולוגית. איתנו אתם מקבלים הגנה עמוקה, ברת קיימא מפני איומי סייבר ואבטחת מידע, להיום וגם לאיומים של המחר.

שירותי ייעוץ אבטחת מידע וסייבר לעסקים שלנו כוללים בדיקה של תשתיות מחשוב ותקשורת בתוך הארגון ואלו אשר יוצאות החוצה ממנו, שירותי מחשוב ואחסון ענן, אפליקציות ויישומי טכנולוגיה הנמצאים בשימוש בארגון, נהלי אבטחת מידע והיישום הפרקטי שלהם ע"י העובדים, מידור דאטה והגנה עליו בתוך הארגון ומחוצה לו, שכבות אבטחה, בדיקות חדירות התקפיות והגנתיות. לצד בדיקות וייעוץ סייבר ישיר, אנו עוסקים גם בהיבטי אבטחת מידע בהקשר להגנת פרטיות וכמו כן אנו יודעים לבדוק האם הארגון שלכם עומד בדרישות הרגולציה והחוק מבחינת מערכות ופתרונות סייבר ואבטחת מידע.

מודל הפעילות שלנו מאפשר תנאים אופטימאליים בייעוץ אבטחת מידע לעסקים קטנים, בינוניים וגם לארגונים גדולים וגלובליים.

שירותי הגנה

שירותי הגנת סייבר הם קו הגנה חשוב ומשמעותי מאוד לארגון שלכם, לכן זהו שירות שאנו מציעים ומספקים לכם בסטנדרטים גבוהים במיוחד ועם נתונים עמוקים המאפשרים הסקת מסקנות ויישום פתרונות סייבר אפקטיביים ומושכלים. בקטגוריית שירותי הגנה, אנו בוחנים את מערכות הגנות הסייבר ואבטחת המידע הקיימות בארגון ומבצעים שורה של בדיקות לאיתור כשלים, תקלות וליקויים – טכנולוגיים, אנושיים, פיזיים וכו'.

שירותי הגנה מיושמים ע"י צוות מהנדסים ואנשי מקצוע מעולים, עם ידע נרחב בנושאים כגון ניהול רשתות ומוצרי הגנת סייבר. המטרה היא לבחון, לאתר ולזהות פערי אבטחת מידע במערכות ובמוצרים הנבדקים. צוות ההגנה שלנו בוחן את כל האלמנטים, המערכות והמוצרים הרלוונטיים לתהליך ובסיום התהליך יצביע על פערי אבטחה וכשלים בכל הרמות שיש לתקן כדי לקב לרמת הגנה טובה ועדכנית יותר.

שירותי ההגנה נוגעים בכל שרשרת האבטחה והתפעול של הארגון, מכשלים בתהליך ההטמעה של מוצרים ומערכות, דרך חוסר או ליקוי בפתרונות הגנת סייבר שכן מיושמים ועד בחינת Best Practices המיושמים ע"י עובדים ומנהלים. ברמה הפרקטית, שירותי הגנת סייבר כוללים ביצוע:

  • סקר סיכונים – סקירה מקיפה של כלל האיומים להם הארגון/המערכת/המוצר חשוף, מיפוי אמצעי הגנה וזיהוי פרצות וכשלי אבטחה.
  • סקר שרשרת אספקה – סקירות הגנת סייבר ואבטחת מידע בהקשר להתקשרויות ופעילויות מול ספקים.

שירותי תקיפה

הצד השני של מטבע שירותי פתרונות סייבר וייעוץ אבטחת מידע לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים הוא שירותי תקיפה. באמצעות צוות מיומן של תוקפים מדומים הפועלים ב"כובע לבן" (בניגוד להאקרים אמיתיים וזדוניים הפועלים ב"כובע שחור") ומדמים התקפות סייבר על הארגון המזמין את השירות. צוותי דימוי התקיפה שלנו יבצעו תקיפות לפי תסריטים מוכנים או לפי מקרי תקיפה שאכן קרו לארגון, כדי לבחון מה מידת החדירות והעמידות של הארגון לאיומי סייבר ותקיפות ממשיות – כאשר הבדיקות יכולות להיעשות עם ומדעות של אנשי IT וסייבר בתוך הארגון או ללא מודעות כדי לבחון סיטואציה אמיתית יותר.

  • בדיקת חדירות אפליקטיבית – החדרת תקיפת סייבר דרך אפליקציות או מוצרים ספציפיים.
  • מבדק חדירה תשתיתי – דימוי מתקפת סייבר דרך אלמנטים תשתיתיים של הארגון.
  • סימולציות Red Team– דימוי מלא של מתקפה אמיתית, עם או ללא מודעות עובדי הארגון.

הרצאות לארגונים בנושאי אבטחת מידע והגנת סייבר

שירות נוסף שאנו מציעים במסגרת פתרונות אבטחת מידע לעסקים וייעוץ סייבר הוא העברת הרצאות לעובדים. הרצאות סייבר ואבטחת מידע אלו מועברות במסגרת דרישות רגולטוריות על ארגונים מסוימים או במקרים בהם אתם רוצים לחדד עבור העובדים אץ חשיבות הנושא ולתרגל איתם הגנת סייבר מעשית.