Aaron Brayden

Marketing Expert

Thomas Henry

Graphic Designer

Ella Ava

WEB Expert

אודות חברת בדיקות חדירות – Penetration Test

 

בסביבה מלאה באיומים וסיכוני סייבר דינמיים ומורכבים, חשוב תהיו תמיד מוגנים ותרגישו שאתם בידים מקצועיות ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן. אנחנו מאפשרים לכם לפעול, להתפתח ולצמוח, עם שקט נפשי ובטחון משופר לגבי מוגנות אבטחת המידע והסייבר שלכם ומספקים את המידע, הידע והשירותים האופרטיביים שירותי בדיקות חדירות (Penetration Tests), סקרי סיכוני סייבר וייעוץ מותאם אישית לארגונים ועסקים לגבי התגוננות ומוכנות מפני איומי סייבר וסיכוני אבטחת מידע לעידן הנוכחי ובמבט צופה פני עתיד.

עם שירותי ייעוץ אבטחת המידע והגנת הסייבר מבית Penetration Test והפתרונות שלנו לאימפלמנטציה וקונפיגורציות אופטימאליות למערכות הגנה, אתם יכולים בבטחה ובאופן יעיל להגביר את הגמישות והחדשנות שלכם ולהגשים את מטרותיכם, עם משמעותית פחות חשיפה לאיומי סייבר ופוטנציאל הנזק העצום שלהם.

 

משפרים ומשדרגים את מוכנות הגנת הסייבר שלכם – מראש ובאופן מותאם אישית

בעולם של אינסוף סיכוני אבטחת מידע ומתקפות סייבר שרק הולכות ומתרבות וגם הופכות מתקדמות ומפתיעות יותר, כל ארגון ועסק חייבים להיות מוגנים בצורה הטובה ביותר שניתן מפני שפע האיומים והסיכונים האלו. זה אומר להתקין, ליישם ולהפעיל מערכות אבטחת מידע ופתרונות הגנת סייבר וכמו כן נהלי אבטחת מידע מקיפים כדי לצמצם בצורה אפקטיבית ומושכלת את החשיפה לסיכונים ואיומים אלו.

עם השירותים המקצועיים שלנו ושפע מקורות המידע שאנו מספקים לכם כאן באתר, אתם יכולים להגיע מוכנים למערכה ולאתגרי הסייבר הרבים המצפים לכם לאורך הדרך – לחלקם אתם מודעים וחלקם יצוצו בהפתעה גמורה. אנו מסייעים לכם באופן אופרטיבי ותפיסתי לשפר ולשדרג את פתרונות אבטחת המידע שלכם ואת הגנת הסייבר הכוללת שלכם.

היום, אבטחת מידע וסייבר אינם נושאים שרק גופים ממשלתיים ותאגידי ענק צריכים לעסוק בהם ולהתכונן להם אלא למעשה כל ארגון ועסק צריכים שכבות הגנה ואבטחה מתאימות, חכמות ומדויקות  לצרכים ולמאפיינים שלהם.

 

עוזרים לכם לעומד בדרישות הרגולציה לגבי אבטחת מידע והגנה על פרטיות

לצד גידול משמעותי בהיקף ורמת איומי הסייבר וסיכוני אבטחת המידע, אלמנט נוסף הקשור לתחום בא לידי ביטוי ברגולציה המשתנה והרלוונטית לנושאים אלו. רגולציה ממשלתית בישראל וכן רגולציה גלובלית (למשל באיחוד האירופי, בארה"ב או באופן כלל עולמי) שמה היום דגש משמעותי ומחייב על נושאי אבטחת מידע, בעיקר בהקשר לנהלים ותקנות הגנה על פרטיות גולשים המשתמשים והלקוחות.

מה הקשר בין פרטיות לאבטחת מידע? המון קשר! מבחינת רגולציה, המשמעות היא שארגונים אזרחיים, ממשלתיים ובעיקר עסקיים צריכים ליישם מערוכת אבטחת מידע כדי להבטיח מידה מוגדרת וספציפית של הגנה על פרטים אישיים ועל מידע פרטי של המשתמשים או הלקוחות שלהם. אמצעים אלו מהווים, הלכה למעשה, מוצרים, מערכות ונהלים של אבטחת מידע וסייבר.

רגולציית הגנה על פרטיות, בעיקר בהקשרים לפעילויות במרחב הדיגיטלי-אינטרנטי, כוללת למשל את תקנות GDPR באיחוד האירופי, דרישות כלל מערכתיות לאבטחת מידע פרטי ואישי של משתמשים ויישום פתרונות למניעת דליפת או גניבת פרטים אישיים רגישים או כלליים.

 

אז מי אנחנו בעצם?

חברת "בדיקת חדירות" כוללת יועצי סייבר ומומחים בתחום אבטחת המידע והגנת הסייבר, כאשר אנו מתמקדים בעיקר במתן שירותי ייעוץ לארגונים ועסקים, בכל תחומי הפעילות העסקית/אזרחית ובכל גודל, זאת כדי לשפר ולקדם את המוכנות לסיכוני סייבר ואבטחת מידע וכמו כן לעזור לארגונים לעמוד בדרישות הרגולציה הרלוונטיות.

בחברה עובדים באופן ישיר מומחי סייבר עם ניסיון רב ומוכח בתחום, גם בשוק הפרטי-עסקי וגם במגזר הבטחוני-ממשלתי, כאשר בהתאם לצורך ולפרויקטים ספציפיים או גם נעזרים בשירותים אנשי מקצוע נוספים ומובילים בתעשיית ההייטק והסייבר הישראלית – אשר נמצאת בחוד החנית העולמית בכל הנוגע למוגנות ומגננות מפני איומי סייבר, קיימים ועתידיים. אנו פועלים ומספקים שירותי ייעוץ אבטחת מידע וסייבר בהתאם לתקן האיכות המוביל והגבוה בהקשר לאבטחת מידע, ISO 27001.

במסגרת שירותי החברה אנו מספקים בעיקר שלושה שירותים מרכזיים, במסגרת ייעוץ לארגונים ועסקים והעברת תכנים והרצאות מקצועיות בנושאי הגנת סייבר:

  • שירותי בדיקות תקיפה / בדיקות חדירות: צוות מעולה של תוקפי "כובע לבן" המבצעים בדיקת חדירות ומדמים מתקפות סייבר מורכבות ומגוונות על יישומים או תשתיות טכנולוגיות בארגון, כדי לאתר ולהתריע על פרצות, כשלים וחולשות סייבר ואבטחת מידע. מבצעים בדיקות קופסא לבנה, קופסא אפורה ובדיקות קופסא שחורה.
  • שירותי בדיקות הגנה / סקר סיכונים: צוות מומחי הגנת סייבר מבצע סקר סיכונים מקיף למערכות, מוצרי ונהלי הארגון בכל הנוגע לאבטחת מידע וסייבר, כדי לאתר כשלים ופרצות, להתריע על כך ולספק המלצות מעשיות לשינוי ושיפור מוכנות הסייבר.
  • הרצאות אבטחת מידע לעובדים: כדי לעורר מודעות, לחדד נהלים ופתרונות, לתרגל מקרים ותגובות בהקשר לאיומי סייבר וגם הרצאות אבטחת מידע הנדרשות כדי לעמוד בדרישות רגולטוריות.